«На Урок»: «Як зробити урок цікавим: перевірені лайфхаки»

Педагоги ОБХТ взяли участь у вебінарі на освітньому проекту «На Урок»: «Як зробити урок цікавим: перевірені лайфхаки».

Це інформаційний вебінар, як методична допомога. Відеозапис вебінару у безкоштовному доступі розміщений на сайті https://www.youtube.com/watch?v=cmr-rLcyAfM, рекомендуємо переглянути у будь-який час заступникам, методистам,педагогам позашкільної освіти,психологам, педагогам-організаторам, батькам учнів, адміністраторам закладів освіти, всім педагогам,незалежно від фаху та закладу освіти, в якому здійснюється професійна діяльність.

Автор вебінару Кривко Наталія учитель інформатики та математики Полтавської гімназії №33 Полтавської міської ради Полтавської області, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист. Увійшла до ТОП-50 GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE-2018.

Ми звикли замислюватися про те, як зробити урок корисним: як спланувати його так, щоб все встигнути? Як дохідливо пояснити нову тему? Як ефективно її відпрацювати? Але не менше уваги варто приділяти і тому, щоб зробити урок цікавим. Скільки б корисного матеріалу ми не підготували, учні набагато швидше і краще його засвоять, якщо вони будуть залучені в навчальний процес.

Ваш урок може бути цікавим для ваших учнів тільки в тому випадку, якщо буде цікаво вам самим. За допомогою нових завдань, стратегій і методів, одну і ту ж тему можна кожен раз викладати по-різному.

Зміст

  • Кілька стратегій, які можна використовувати для того, щоб зробити будь-який урок і будь-яку тему цікавою.
  • Незвичне домашнє завдання.
  • Візуалізація (комікси, майнд-карти, мультфільми, презентації).
  • Гра або її елементи.
  • Персоналізація.

Очікувані результати: Учасники вебінару дізналися про стратегії, які дозволяють зробити викладання будь-яких дисциплін цікавішим для школярів, а також навчилися використовувати незвичні формати домашніх завдань, прийоми візуалізації та ігрові елементи.

Кiлькiсть переглядiв: 2

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.