Мала академія наук України
Миколаївське територіальне відділення

За роки роботи відділень філологічного напряму слухачами наукових секцій стали 4490 учнів, на обласному конкурсі-захисті було представлено 1500 науково-дослідницьких робіт, 792 учня стали переможцями, на Всеукраїнському конкурсі-захисті вибороли перемогу 57 учнів.

Переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України нагороджуються преміями Миколаївської обласної ради. Найкращі вихованці отримують найвищі нагороди – Президентські стипендії.

Випускники секцій працюють у різних наукових установах, є викладачами закладів вищої освіти.

Знайомтесь з нашими викладачами

Відділення мовознавства

/Files/images/man/photo_Шерстюк.png

Шерстюк Людмила Валеріївна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри англійської філології та перекладу Чорноморського національного університету ім. П. Могили

«Англійська мова»
Володіння англійською мовою є важливою умовою для міжнародного наукового спілкування та колаборації. Багато наукових журналів та конференцій вимагають від учасників подавати свої роботи англійською мовою, що робить володіння цією мовою обов'язковим для школярів і студентів, які прагнуть до успіху в науковій кар'єрі.

Знання англійської мови також сприяє розширенню культурного обміну та можливостей для міжнародної освіти. Українські школярі, які володіють англійською мовою, можуть брати участь в міжнародних проектах, стажуваннях та обмінних програмах, що розширює їхній культурний обрій і допомагає їм стати глобальними громадянами.

/Files/images/man/Каленюк.JPG

Каленюк Світлана Олександрівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри загальної та прикладної лінгвістики Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського

«Українська мова»
Мета—навчити молоде покоління розв'язувати лінгвістичні задачі. Завдання: збагатити й розширити знання учнів із рідної мови, створити інтелектуальний фонд, що сприятиме свідомому і глибокому засвоєнню програмового матеріалу; поповнити словниковий запас гуртківців,розвинути навички мовної інтуїції,естетичні смаки учнів;виховувати любов до рідного слова, держави, позитивного ставлення до інших культур; сформувати навички вченого-дослідника; ознайомити гуртківців із невичерпними проблемами лінгвістики.

/Files/images/man/Кирилюк.JPG

Кирилюк Світлана Василівна, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри романо-германської філології та німецького перекладу Чорноморського національного університету ім. П. Могили

«Німецька мова»
Німецька мова як навчальний предмет виконує ряд важливих освітніх функцій. Зокрема вона — об’єкт пізнання, осмислення її суті як соціального феномена. Але головна функція мови полягає в тому, що вона є засобом спілкування, пізнання культурних цінностей, а також засобом самовираження особистості.
Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
/Files/images/man/Дудкіна.JPG

Дудкіна Олена Олександрівна, викладач державного вищого навчального закладу «Миколаївський політехнічний коледж»
«Зарубіжна література»


Навчальна програма з позашкільної освіти дослідницько-експериментального напряму «Світова література» є логічним розширенням шкільного курсу дисципліни та спрямована на осягнення національної своєрідності феномена мистецтва слова, формування навичок науково-дослідницької роботи та реалізацію творчого потенціалу здібних учнів.


«Фольклористика»


Метою роботи гуртка є засвоєння слухачами знань про особливості розвитку фольклору, специфіку його жанрів, зв’язок усної народної творчості з художньою літературою.
/Files/images/man/Мхитарян.jpeg

Мхитарян Ольга Дмитрівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти Миколаївського інституту післядипломної педагогічної освіти
«Українська література»
Робота в секції– незаангажований відкритий простір для літературознавчого пошуку та творчості як дітей, так і педагогів. Важливим результатом занять гуртка є не лише поглиблення літературно-мистецької освіти слухачів, розвиток їхніх філологічних, науково-дослідницьких і творчих здібностей, а й виховання освіченої, культурної людини загалом.
/Files/images/man/Л. Васильєва.jpg

Васильєва Лариса Леонідівна, кандидат мистецтвознавства, доцент, викладач вищої категорії, викладач методист Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв
«Мистецтвознавство»
Мета діяльності:формування наукового погляду на явища культури та мистецтва. Завдання: - розвиток загальнокультурної грамотності, - формування уміння розуміти твори мистецтва, - виховувати естетичний смак.

«Не зупинятися на досягнутому!» – провідний девіз наших вихованців.

Тож чекаємо на всіх охочих заглибитися в таїну художнього слова, пережити радість перемоги та тріумфу, що надихатимуть на здійснення найзаповітніших мрій та реалізацію найграндіозніших планів!

Кiлькiсть переглядiв: 328

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.