Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/Томова1.jpg Гурток сучасного танцю «Свято мрій» був заснований у 2002 році «Заслуженим працівником культури» Томовою Наталією Євгенівною, яка і є керівником цього колективу. В колективі навчається майже 100 хлопчиків та дівчаток віком від 5 до 21 років. Це колектив сучасного танцю джаз-модернового напряму.

У творчому доробку колективу різні за тематикою та напрямком постановки-це хіп-хоп та джаз-фанк, фолк, стилізація, вільна пластика, але головний напрямок, в якому працює колектив-це джаз-модерн танець.

/Files/images/Титул.jpg У 2015 році наказом Міністерства освіти і науки України колективу присвоєно почесне звання "Народний художній колектив".

Гурток сучасного танцю "Свято мрій" є дипломантом обласних конкурсів "Чарівний чобіток", "Сучасні ритми", "Миколаївські зорі", "Зірки Причорномор"я", а також всеукраїнських конкурсів "Звичайне диво" (Київ, 2006 р.), "День землі" (Кіровоград, 2007 р.), "Мелодія любові" (Дніпропетровськ, 2011 р.), "Визерунки на Дніпрі" (Дніпропетровськ, 2012 р.), "Єдина родина" (Скадовськ, 2012 р., Очаків, 2015р.).

Кiлькiсть переглядiв: 949

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.