Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/Доленко1.jpg «Народний художній колектив» студію сольного співу «Сузір’я» було засновано у 2004 році на базі БДЮТ Заводського району м Миколаєва його керівником Доленко Людмилою Олександрівною. На базі ОБХТ колектив працює з 2012 року. «Сузір’я» сьогодні – це 33 вихованців, віком від 5 до 19 років. До складу студії естрадного співу входять вокальні ансамблі та група солістів.

За сумлінну працю та досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління Людмила Олександрівна була нагороджена: грамотою управління освіти і науки обласної державної адміністрації (2004р.); грамотою управління освіти Миколаївської міської ради (2006р., 2007р.), Почесною грамотою Миколаївської обласної ради (2008р.), Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2009р.).

/Files/images/Oblozhka.jpg Багато добрих слів говорять про Людмилу Олександрівну колеги, гуртківці, їх батьки, але найкраще скажуть про жінку з великим турботливим серцем результати роботи її вихованців – з численних обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалів «Сузір’я» завжди повертається з перемогою.

Навчаючись у гуртку, діти не тільки опановують майстерність естрадного співу, а й вчаться бути справжніми людьми – щирими, працьовитими, готовими прийти на допомогу. Людмила Олександрівна впевнена, що всіх її вихованців очікує світле та радісне майбутнє, адже, незважаючи на обраний життєвий шлях, у їхніх душах завжди лунатиме чарівна пісня.

Кiлькiсть переглядiв: 819

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.