/Files/images/Ермак-Слепуха.jpg Гурток декоративно - прикладного мистецтва «Умілі ручки» створений у 2006 році на базі обласного Будинку художньої творчості міста Миколаєва, та складається з вихованців ЗОШ міста та ЗОШ-інтернату №7 для дітей з захворюванням серцево-судинної системи. Колектив очолила молодий та здібний педагог Єрмак-Слєпуха Оксана Олександрівна.

Можливість бути творчою особистістю закладена природою в кожній дитині і не вимагає спеціальних талантів чи здібностей, тому набір в групи здійснюється за особистим бажанням дітей та підлітків віком від 7-15 років, та бажанням їх батьків.

/Files/images/IMGP5705.JPG Займаючись вишивкою, аплікацією, народною іграшкою, витинанкою, вибійкою на тканині, печворком вихованці відчувають красу рідного краю, стають більш завзятими, наполегливими, прагнуть доводити почату справу до кінця. Декоративно – прикладне мистецтво є мистецтвом мудрого декоративного відтворення світу, природи, почуттів людини, її історичного минулого.

Вихованці під керівництвом Оксани Олександрівни приймають активну участь у різноманітних масових заходах не тільки школи-інтернату, а й обласного Будинку художньої творчості. Гуртківці не одноразово отримували призові місця в обласних, Всеукраїнських та Міжнародних заходах

У планах гуртка прямувати тільки в перед, удосконалюватися, підкорювати нові вершини, тягнутися до прекрасного, цікавого і самим створювати нові, незвичайні та надзвичайні вироби, декоративного відтворення світу, природи, почуттів людини, її історичного минулого.

Кiлькiсть переглядiв: 638

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.