/Files/images/Игнатьева1.jpg Гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Колаж» заснований у 2007 році. Керівником гуртка є Ігнатьєва Лариса Анатоліївна. Додаткову позашкільну освіту в гуртку отримують 22 дитини віком від 5 до 18 років.

Ігнатьєва Л.А. нагороджена грамотою управління освіти і науки облдержадміністрації за перемогу в обласному етапі Всеукраїнського відкритого конкурсу на кращу модель учнівського врядування в позашкільних навчальних закладах (2009р.); Дипломом управління культури Миколаївської облдержадміністрації за вагомий внесок у збереження і розвиток декоративно-прикладного мистецтва та активну участь у Всеукраїнському фестивалі національних культур «Дружба» (2010р.); грамотою УОНО за участь в обласному конкурсі на кращу розробку заняття для гуртків художньо-естетичного напряму (2011р.); Диплом переможця V Міжнародного літературно-художнього конкурсу для дітей та юнацтва «Гренадери, вперед!» (2012р.). Ігнатьєвій Л.А. оголошено Подяку Міністерства освіти і науки України (2015р).

/Files/images/DSC_0629.JPG

На заняттях вихованці гуртка опановують техніки декоративно-ужиткового мистецтва. Незважаючи на особливості роботи як педагог намагаюсь якомога більше зацікавити дітей та навчити тому, що знадобиться їм у реальному житті. Кожного заняття вони вчаться чомусь новому, залюбки опановують наступні техніки: пластиліновий живопис, аплікація з тканини та ниток, паперопластики, займаються квілінгом, квілтінгом, майструють оригамі, виготовляють прості та об’ємні іграшки, іграшки-сувеніри, м’які іграшки, займаються ліпленням, вишивають кольоровими стрічками (тощо). За свій невеликий досвід вихованці вже мають свої вподобання.

Практично всі представляють свої роботи на виставках приймають участь у виставках-конкурсах не лише обласних, а й Всеукраїнських та Міжнародних рівнів.

Не зважаючи на свій незначний вік у 2012-2013 н. році отримали перемогу у обласній виставці дитячої та юнацької творчості «Веселковий вернісаж»;

Гурток складається з молодшої, середньої та старшої групи і відвідують його діти віком від 5 до 14 років.

Кiлькiсть переглядiв: 660

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.