Про проведення регіонального відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості «Art family»

На виконання програми розвитку освіти Миколаївської області на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням Миколаївської обласної ради від 23 грудня 2020 року № 28, відповідно до підпункту 13 пункту 11 Положення про департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 21 червня 2018 року № 257-р (зі змінами), з метою популяризації дитячої та юнацької творчості, виявлення талановитих і обдарованих дітей та молоді, розвитку їх творчих здібностей, залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті країни, пошуку нових форм і методів роботи з виконавцями, поширення передового досвіду,

НАКАЗУЮ:

1. Провести регіональний відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості «Art family» (далі – Фестиваль) з 27 до 28 листопада 2021 року на базі обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради.

2. Затвердити Положення про регіональний відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості «Art family» (далі – Положення про Фестиваль), що додається.

3. Начальникам управлінь (відділів) освіти міських (сільських, селищних) рад (за згодою) забезпечити подання заявок для участі у регіональному відкритому фестивалі дитячої художньої творчості «Art family» до 15 листопада 2021 року за місцезнаходженням обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради.

4. Директору обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради Ларисі ЩУКІНІЙ забезпечити організацію, проведення Фестивалю та роботу журі (за згодою).

5. Витрати на проведення Фестивалю здійснити за рахунок обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради (за згодою).

6. Витрати на направлення учасників здійснюються за рахунок установ, що відряджають.

7. Цей наказ набуває чинності з дня його офіційного опублікування в засобах масової інформації.

8. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації – начальника управління дошкільної, загальної середньої, корекційної та позашкільної освіти Сокульську Н.В.

Кiлькiсть переглядiв: 193

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.