Про проведення регіонального (заочного) відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості «Art family»

Відповідно до підпункту 13 пункту 11 Положення про департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 21 червня 2018 року № 257-р, з метою становлення самодостатнього громадянина-патріота України, гуманіста і демократа, готового до успадкування духовних і культурних надбань Українського народу, досягнення високої культури взаємин, формування активної громадянської позиції, утвердження національної ідентичності громадян на основі духовно-моральних цінностей Українського народу, національної самобутності, виявлення та заохочення нових талантів та обдарувань,

НАКАЗУЮ:

1. Провести регіональний (заочний) відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості «Art family» (далі – Фестиваль) з 06 листопада 2023 року по 25 грудня 2023 року.

2. Затвердити Положення про регіональний (заочний) відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості «Art family», що додається.

3. Начальникам управлінь (відділів) освіти міських (селищних, сільських) рад (за згодою) забезпечити подання заявок для участі у Фестивалі та відеоматеріали учасників до 15 грудня 2023 року на електронну адресу обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради (електронна адреса - festivalrodina@i.ua).

4. Директору обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради Ларисі ЩУКІНІЙ (за згодою) забезпечити організацію та проведення Фестивалю.

5. Цей наказ набуває чинності з дня його опублікування в друкованих медіа.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації – начальника управління дошкільної, загальної середньої, корекційної та позашкільної освіти Сокульську Н.В.

Кiлькiсть переглядiв: 482

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.