Про проведення регіонального відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості «Art family»

Відповідно до підпункту 13 пункту 11 Положення про департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 21 червня 2018 року № 257-р (зі змінами), з метою популяризації дитячої та юнацької творчості, виявлення талановитих і обдарованих дітей та молоді, розвитку їх творчих здібностей, залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті країни, пошуку нових форм і методів роботи з виконавцями, поширення передового досвіду

НАКАЗУЮ:

1. Провести регіональний відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості «Artfamily» (далі – Фестиваль) з 23 до 24 листопада 2019 року на базі обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради.

2. Затвердити Положення про регіональний відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості «Artfamily» (далі – Положення про Фестиваль), що додається.

3. Начальникам відділів (управлінь) освіти районних державних адміністрацій (міських рад), об’єднаних територіальних громад:

1) ознайомити керівників закладівзагальної середньої та позашкільноїосвіти з Положенням про Фестиваль;
2) забезпечити подання заявок для участі урегіональному відкритому фестивалі дитячої художньої творчості «Artfamily» до 08 листопада 2019 року до обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради.

4. Директору обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради (Щукіна Л.В.) забезпечити проведення Фестивалю, його фінансування та роботу журі.

5. Витрати на направлення дитячих колективів та окремих виконавців віднести за рахунок установ, що відряджають.

6. Цей наказ набуває чинності з дня його опублікування в засобах масової інформації.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації - начальника управління освіти та ресурсного забезпечення Сокульську Н.В.

Кiлькiсть переглядiв: 73

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.