Підсумковий протокол

загальних результатів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії

Відділення мовознавства

секція «Англійська мова»

ПІБ

Заклад освіти, клас

Заочне оцінювання дослідницьких робіт

Постерний захист

Наукова конференція

Загальна кількість балів

Місце

1.

Короневська Любов Олександрівна

Миколаївська СЗОШ І-ІІІ ступенів

№ 22 11 клас

16,5

42

34

92,5

І

2.

Самсонова Каріна Вячеславівна

Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Горохівської сільської ради

11 клас

18

41

31

90

І

3.

Слутяк Марія Євгенівна

Первомайська гімназія

11 клас

13,5

37

31,5

82

ІІ

4.

Струбицька Анна Сергіївна

Кривоозерської ЗОШ I-III ступенів №1

11 клас

16

40,5

28

84,5

ІІ

5.

Нєпєіна Вероніка Андріївна

Миколаївська гімназія № 2

11 клас

12

36

20

68

6.

Михайлянц Маргарита Григорівна

Миколаївська гімназія № 2

11 клас

5,5

29

18

52,5

секція «Німецька мова»

ПІБ

Заклад освіти, клас

Заочне оцінювання дослідницьких робіт

Постерний захист

Наукова конференція

Загальна кількість балів

Місце

1.

Барна Крістіна Олегівна

Новоодеська гуманітарна гімназія

11 клас

17

40

31

88

І

секція «Французька мова»

ПІБ

Заклад освіти, клас

Заочне оцінювання дослідницьких робіт

Постерний захист

Наукова конференція

Загальна кількість балів

Місце

1.

Скороход Анна Олегівна

Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса

11 клас

19

40

33

92

І

секція «Українська мова»

ПІБ

Заклад освіти, клас

Заочне оцінювання дослідницьких робіт

Постерний захист

Наукова конференція

Загальна кількість балів

Місце

1.

Мельник Олександра Вадимівна

Миколаївський морський ліцей

10 клас

19

43

21

83

І

2.

Шинкевич Єлизавета Станіславівна

Миколаївський морський ліцей

10 клас

18

40

20

78

ІІІ

3.

Ларіна Марія Михайлівна

Миколаївський морський ліцей

10 клас

17

35

20

72

4.

Жайворонок Катерина Григорівна

Миколаївський морський ліцей

10 клас

19

42

29

90

І

5.

Чеховська Анастасія Максимівна

Вознесенський ліцей "Інсайт"

11 клас

18

44

15

77

ІІІ

6.

Висоцька Вікторія Олександрівна

Казанківська гуманітарна гімназія

10 клас

13

32

18

63

7.

Ваталінська Марина Ігорівна

Первомайська гімназія Первомайської міської ради 11 клас

17

34

14

65

8.

Дяченко Ірина Вадимівна

Миколаївська гімназія № 2

11 клас

16

38

26

80

ІІ

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

секція «Зарубіжна література»

ПІБ

Заклад освіти, клас

Заочне оцінювання дослідницьких робіт

Постерний захист

Наукова конференція

Загальна кількість балів

Місце

1.

Погосова Ніна Едуардівна

Миколаївська СЗОШ І-ІІІ ступенів

№ 22 10 клас

16

42

31

89

І

2.

Гаврилова Валерія Андріївна

Миколаївська СЗОШ І-ІІІ ступенів

№ 22 10 клас

10

31

23

64

3.

Брагар Анастасія Євгенівна

Миколаївська СЗОШ І-ІІІ ступенів

№ 22 10 клас

14

38

33

85

І

секція «Українська література»

ПІБ

Заклад освіти, клас

Заочне оцінювання дослідницьких робіт

Постерний захист

Наукова конференція

Загальна кількість балів

Місце

1.

Гулій Поліна Олександрівна

Миколаївська гімназія №3

11 клас

13

31

26

70

2.

Медулашвілі Таїсія Костянтинівна

Новобузька ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 11 клас

7

7

3.

Осипенко Світлана Володимирівна

Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

№ 60 11 клас

11

25

19

55

4.

Вишневська Альбіна Андріївна

Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса

11 клас

17

41

23

81

ІІ

5.

Аксьонова Аміна Віталіївна

Врадіївська районна гімназія

10 клас

9

21

23

53

6.

Авер'янова Лаура Вікторівна

Миколаївська гімназія №2

11 клас

14

42

34

90

І

секція «Мистецтвознавство»

ПІБ

Заклад освіти, клас

Заочне оцінювання дослідницьких робіт

Постерний захист

Наукова конференція

Загальна кількість балів

Місце

1.

Кириченко Ірина Василівна

Миколаївський муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки

11 клас

19

40,8

30

89,8

І

2.

Шаповал Тетяна Олександрівна

Центр дитячої та юнацької творчості м. Южноукраїнська

11 клас

19

44,5

20,5

83,7

ІІ

3.

Лут Ірина Олексіївна

Шостаківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

11 клас

9

29,1

18

56,1

4.

Глатковська Анастасія Василівна

Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса

11клас

17

41,4

25,1

83,5

ІІ

секція «Фольклористика»

ПІБ

Заклад освіти, клас

Заочне оцінювання дослідницьких робіт

Постерний захист

Наукова конференція

Загальна кількість балів

Місце

1.

Мамлай Анастасія Олександрівна

Центр дитячої та юнацької творчості м. Южноукраїнська

11 клас

17.5

33,6

20,3

71,4

2.

Шеліхова Альона Олександрівна

Центр дитячої та юнацької творчості м. Южноукраїнська

11 клас

17

35,9

30,6

83,5

ІІ

3.

Кравчук Анна Євгенівна

Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

11 клас

11,5

32,1

21,6

65,2

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.